تجربیات آزمون آیلتس پروشات

مرکز آیلتس پروشات (proshot) با دارا بودن مجوز رسمی از سازمان سنجس به عنوان یکی از برگزارکنندگان آزمون آیلتس شناخته شده است. این مرکز با اهدافی همچون ارتقا سطح کیفی برگزاری آزمون و همچنین ارائه کامل خدمات پشتیبانی یکی از مراکز پیشرو در عرصه آزمون ها است.

بیشتر بخوانید: پروشات 

نمونه ای از نظرات کاربران

من جمعه ۱۳ اسفند در مرکز پروشات آزمون اسپیکینگ آیلتس دادم. همانطور که دوست دیگری گفتند آزمون در اتاق اکوستیک برگزار نشد. ولی کیفیت محل برگزاری و اتاق ها بد نبود و مشکل خاصی نبود. اگزمینر هم برخوردش خوب بود.قسمت اول در مورد کار میکنم یا درس میخونم پرسید
بعد در مورد نوع کارم
بعدشم در مورد شکلات …که دوست دارم یا نه و چند وقت یکبار میخورم و چرا مردم شکلات دوست دارند
در مورد مهمانی هم پرسید که دوست دارم مهمانی بدن یا مهمانی بدم و…

کیو کارت هم در مورد راه اندازی کسب و کار کوچک بود و در این مورد بحث کردیم که برای راه اندازی اون چی لازم دارم و کجا شروعش میکنم و….

در ضمن باید بگم تا این مرحله از پروشات خیلی راضیم. برخوردشون و پیگیری و اطلاع رسانی شون عالیه…


من 24 خرداد ماه آزمون آیلتس تو پروشات داشتم.تقریبا میشه گفت همچی خوب بود پیگیری و خبرسانی هم عالی بود چون گروه ما تو اسفند آزمون داشتیم اما کرونا اومد آزمون چندبار جابجا شد.راجب اسپیکینگ هم راضیم ممتحن یه آقای خوش برخوردی بود و آزمون حالت چالشی بود درکل از پزوشات راضیم.


من تجربه آزمون هم در ایرسافام رو دارم و هم در پروشات..اگر بخوام این دو رو باهم مقایسه کنم هدفون های ایرسافام خیلی با کیفیت نیستن اما پروشات کیفیت بالایی داره همین کیفیت هدفون باعث شد نمره لیسنینگ من یک نمره افزایش پیدا کنه


لطفا نظرات خود را درباره مرکز پروشات (proshot) برای آزمون آیلتس بیان کنید و تجربیات خود را در اختیار دیگر دوستان قرار دهید.

8 thoughts on “تجربیات آزمون آیلتس در مرکز آیلتس پروشات”

  1. سلام من تو آزمون پروشات شرکت کردم. در مورد آزمون کتبی همه چی در حد عالی برگزار شد. هدفون ها بسیار عالی، پرسنل بسیار حرفه ای و تلاششون برای خل مشکلات خیلی خوب بود.

  2. سلام درباره رزرو شفاهی پروشات اطلاعی دارید؟مثل ایرسافام میشه هر وقت خودت میخوای بگیری؟یا اجازه تغییر داری؟

  3. سلام من تو مرکز پروشات آزمون دادم واقعا همچی خیلی خوب بود راضی بودم مهمتر از همه هدفانوش خیلی با کیفیت بود در کل از انتخابم پشیمون نیستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *