تدریس خصوصی IELTS

افراد زیادی بر این باور هستند که کلاسهای تدریس خصوصی IELTS مناسب افرادی است که از سطح زبان خوبی برخوردار هستند در صورتیکه این باور غلط است. هر فردی با هر سطح زبانی میتواند در کلاس خصوصی آیلتس شرکت کند تا در آزمون آیلتس با نمره بالا قبول شود. شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی IELTS را برای تمامی افرادی که قصد دارند در آزمون آیلتس شرکت کنند توصیه میکنیم. ما به شما این اطمینان را میدهم که علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی شما با مهارت ها تکنیک ها و استراتژی های لازم برای کسب نمره بالا در آزمون آیلتس آشنا میشوید. مجموعه آموزشی آیلتسر همچنین کلاس های نیمه گروهی آیلتس را برای ان دسته از عزیزانی که زمان زیادی تا آزمون خود ندارند و هم تمایلی به پرداخت هزینه بالای کلاس های خصوصی آیلتس ندارند پیشنهاد میکند. جهت تعیین سطح رایگان حضوری و آنلاین میتوانید به صفحه تعیین سطح مراجعه نمایید.

تدریس خصوصی IELTS

اگر  می خواهید در سریع ترین زمان نمره آیلتس دلخواه خود را بگیرید، شرکت در دوره های تدریس خصوصی IELTS بهترین گزینه برای شماست. کلاس های خصوصی آیلتس به صورت ۱ یا ۲ نفره برگزار می شوند. کلاس های خصوصی IELTS به طور خاص برای شما طراحی می شود و اگر مثلاً دو تا از مهارت های شما ضعیف تر از بقیه باشند، با تمرکز بیشتر روی آنها سعی می کنیم هرچه سریعتر وضعیت آنها را بهبود دهیم. این کار در کلاس های نیمه خصوصی آیلتس که تعداد دانشجو ها بیشتر است تقریباً غیر ممکن است. یک نکته دیگر در مورد کلاس های خصوصی این است که تعداد جلسات را می توانید خودتان نسبت به شرایطتان انتخاب کنید.

تدریس نیمه خصوصی IELTS

منظور از کلاس های نیمه خصوصی آیلتس کلاس هایی است که در آنها بین ۳ تا ۵ دانشجو شرکت می کنند. در صورتی که محدودیت زمانی چندانی ندارید، دوره آیلتس نیمه خصوصی گزینه خوبی برای شما خواهد بود. طول این دوره ها با توجه به سطح شما ممکن است بین ۲ تا ۴ برابر دوره های خصوصی آیلتس باشد. متاسفانه در کلاس های نیمه خصوصی به خاطر تعداد دانشجوها، تغییر زمان کلاس ها به آسانی کلاس های خصوصی نیست.

 

امتیاز دهی از راست به چپ است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *