قوانین مهم آزمون آبلتس

مزایای مرکز برگزاری آزمون پروشات

 

 •  اتوماسیون ثبت نام

  در پنل کاربری منحصر به فرد پروشات، داوطلبان میتوانند اتوماسیون ثبت نام آنلاین از طریق لینک ثبت نام  را تجربه کنند.

 •  هدفون Listening

یکی از اصلی ترین دغدغه های داوطلبین شرکت کننده آزمون IELTS، این است که سکشن Listenig با هدفون برگزار میشود یا خیر؟! به اطلاع این دسته از همراهان گرامی میرسانیم کلیه آزمونهای پروشات در بخش Listening توسط هدفونهای حرفه ای و توسط دستگاههای پخش وایرلس برگزار میگردد.

 •  چه هدفونی؟!

اگر شما هم سرچ ساده ای را در اینترنت انجام دهید با انواع و اقسام هدفونهای باسیم، بیسیم، بلوتوث و وایرلس مواجه خواهید شد. از چند ده هزار تومان تا چند میلیون تومان برای هر هدفون! پروشات در انتخاب و خرید هدفونهای خود اصلاً صرفه جویی نکرده است! چون پروشات شرایط خاص آزمون IELTS علی الخصوص وضعیت حساس و با اهمیت چگونگی وکیفیت پخش صدا در Listening را کاملاً متوجه می باشد!

همچنین خواندن این این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم: تجربیات شرکت کنندگان آزمون آیلتس در مرکز آیلتس پروشات

 •  متخصص فنی صدا

پیش از شروع و حین برگزاری هر یک از آزمونهای پروشات، متخصص فنی و مجرب صدا مسئولیت کنترل کیفی پخش هدفونهای وایرلس پروشات را برعهده دارد. بنابراین اصلاً نگران نباشید.

 •  پخش همزمان صدا از هدفون و اسپیکر

با وجود هدفونهای کاملاً حرفه ای، دبل چک کیفیت پخش صدا پیش از شروع آزمون و حتی متخصص فنی صدا، بازهم احتمالات را در نظر گرفته ایم. پروشات در راستای به صفر رساندن هرگونه احتمال قطعی و مشکلات پخش از طریق سیستم هدفونهای حرفه ای خود، به صورت همزمان، صدای بخش Listening را هم از طریق هدفون و هم از طریق اسپیکرهای استاندارد حرفه ای پخش میکند.

 •  انتخاب تایم دلخواه آزمون مصاحبه

  در سیستم ثبت نام آنلاین آزمونهای پروشات، امکان انتخاب تایم دلخواه آزمون Speaking وجود دارد. بدین ترتیب داوطلب میتواند بر اساس سلیقه و با توجه به شرایط خود، تایم مورد نظرش را در ماژول Speaking سایت پروشات انتخاب نماید. اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه انتخاب تایم آزمون مصاحبه را در این صفحه بخوانید.

 •  پرداخت آنلاین شهریه آزمون

  نیازی به مراجعه به بانک یا دستگاه های خود پرداز نیست! پروشات امکان ثبت نام لحظه ای و پرداخت الکترونیک وجه آزمون را به سادگی در پنل کاربری تان فراهم کرده است.

 •  هتل لاله: سالن آزمون کتبی

  همواره یکی از اصلی ترین دغده های شرکت کنندگان در آزمون آیلتس، کیفیت سالن برگزاری آزمون کتبی میباشد. پروشات به نمایندگی از شما، سالن های بسیاری را در شهر تهران زیر و رو کرده است! تقریبا تمامی سالن های بنام تهران اعم از مراکز همایشها، دانشگاهها و هتلها را با ریزبینی هرچه تمام تر بازدید کرده است و در نهایت مفتخر است که به اطلاع برساند هم اکنون آزمونهای کتبی IELTS پروشات در سالن اختصاصی هتل بین المللی لاله برگزار میشود. به دلایل بسیار زیادی این سالن پس از بازدید تخصصی از میان ده ها سالن دیگر انتخاب شده است! مشکلاتی از قبیل انواع و اقسام مزاحمتهای صوتی، نحوه پذیرایی، پارکینگ، طرح ترافیک و … در سالن آزمون پروشات به هیچ عنوان وجود ندارند!

 •  محل آزمون مصاحبه شفاهی

حساسیت پروشات در انتخاب محل برگزاری آزمون شفاهی به حدی بود که نتوانسته سالن آزمون مناسبی را جهت برگزاری این آزمون حساس در تهران پیدا کند! بنابراین خود از نو ساختمان محل برگزاری آزمون Speaking را ساخته است! کلیه دیوارهای اتاق آزمون مصاحبه پروشات به صورت آکوستیک ساخته شده و حتی به واسطه جنس عایق به کار رفته در درب اتاق نیز هیچ گونه مزاحمت صوتی حین برگزاری آزمون شما را آزار نمیدهد.

 •  سکوت!

  یکی از دغدغه های همیشگی داوطلبان شرکت کننده در آزمون آیلتس، میزان سکوت و آرامش در سالن آزمون میباشد. پروشات با درک کامل این مسأله، شرایط منحصر به فردی را برای حفظ آرامش داوطلبان شرکت کننده در آزمونها به وجود آورده است تا متقاضیان بتوانند تمرکز ۱۰۰ درصدی در فضای آرام سالن آزمون پروشات داشته باشند.

 •  تهویه مطبوع

  سالن محل برگزاری آزمون پروشات مجهز به دستگاههای متعدد تهویه مطبوع است. دمای استاندارد سالن آزمون پروشات ۲۳ درجه سانتی گراد در تمامی فصول سال تنظیم شده است. نه سرد؛ نه گرم؛ کاملاً مطبوع!

 •  ضد استرس!

  تمامی پرسنل و کادر اجرایی پروشات به طور ویژه مأموریت دارند تا در جهت کاهش پرسنل داوطلبین تمامی اقدامات لازم را انجام دهند. فضای آزمون و محیط آن نیز همگی با هدف کاهش استرس ناخوداگاه متقاضیان فراهم شده اند. چه بسا داوطلبانی که شرایط بد استرس آنها بر شرایط خوب آمادگی آنها غلبه کرده است. نگران استرس خود در پروشات نباشید. ما آن را به حداقل خواهیم رساند!

 • پاسخگویی تمام عیار، پیش و پس از آزمون!

  یکی از اصلی ترین رویکردهای مرکز پروشات، ایجاد تعامل با داوطلبین محترم متقاضی شرکت در آزمونهای IELTS میباشد.

 •  کانتر پاسخگویی بلافاصله پس از هر آزمون

  تجربه نشان داده است، برای بسیاری از داوطلبان، بلافاصله پس از پایان هر آزمون، سؤالات متعددی ایجاد میشود. مرکز پروشات با درک این مهم، اقدام به راه اندازی کانتر واحد پاسخگویی به سؤالات داوطلبین در هر آزمون کرده است. کارشناسان پروشات تا ۲ ساعت پس اتمام هر آزمون، پاسخگوی کلیه سؤالات و مشکلات داوطلبین گرامی هستند.

 •  کادر اجرایی و پرسنل آموزش دیده

  کلیه کادر اجرایی و پرسنل پروشات جهت برگزاری استاندارد آزمون، ساعتها آموزشهای کیفی مربوطه را طی کرده اند. شما خواهید دید که کادر پروشات ضمن رعایت و اجرای تمامی مقررات استاندارد آزمون، در نهایت احترام با شما مراوده خواهند داشت. آنها میدانند که آزمون IELTS به نوبه خود استرس زا است! پس تمامی سعی پرسنل پروشات در جهت کاهش حداکثری استرس شما عزیزان است.

 •  پذیرایی صبحگاهی و عصرگاهی

انواع آزمون تافل

مهمان پروشات هستید به صرف پذیرایی قبل از آزمون و عصرانه! شکی نیست که خوردن مواد غذایی مغذی، یکی از آیتمهای مؤثر در بهبود روند کارکرد مغزی داوطلب در طول آزمون چند ساعته IELTS میباشد.

 •  لوازم التحریر کامل

  در آزمونهای پروشات هیچ نیازی به همراه آوردن لوازم التحریر ندارید! پروشات مداد، پاک کن و تراش مورد نیاز داوطلبان را از برترین برندهای لوازم التحریر آلمانی تهیه کرده است! (به عنوان مثال، برند مداد آزمونهای پروشات “فابر کاستل” است که اعتبار آن، خیال شما را از کیفیت نوشتن در طول آزمون راحت خواهد کرد!.)

 •  فقط به آزمون فکر کنید!

  در مرکز آزمون پروشات به هیچ عنوان درگیر مسائل حاشیه ای نخواهید شد. چون سیستم پروشات با رویکرد رفع کوچکترین مسائل در برگزاری آزمون نهادینه شده است. دغدغه های آزمون را تمام و کمال به ما بسپارید و فقط بر آزمون خود متمرکز شوید!