تدریس خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس در واقع مسیری هموار و سریع برای کسب نمره دلخواه در آزمون آیلتس است بطوری که استاد در دوره های تدریس خصوصی آیلتس با بیان ساده به برطرف کردن ضعف های زبان آموز و همچنین آموزش تکنیک های آیلتس میپردازد، تا شما داوطلبان آزمون آیلتس در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه نمره آیلتس خود را کسب کنید. کلاسهای تدریس خصوصی آیلتس به صورت یک یا دو نفره برگزار می شود. این کلاسها برای شما طراحی شده اند و به عنوان مثال اگر از بین مهارت های شما دو مهارت نسبت به بقیه مهارت ها ضعیف تر باشد روی تقویت این مهارت ها تمرکز می کنیم که در کوتاه ترین زمان وضعیت شما بهبود پیدا کند. این کار در کلاس نیمه گروهی تقریبا غیر ممکن است چرا که نقاط قوت و ضعف دانش آموزان با هم متفاوت است.

تدریس خصوصی آیلتس و همچنین تعداد جلسات تدریس خصوصی به فاکتور های مختلفی بستگی دارد:

 • سطح دانش زبانی زبان آموز
 • ارائه درس و نکات متناسب با سطح علمی زبان آموز
 • ارزیابی زبان آموز پس از ارائه درس و برطرف کردن ضعف ها

بیشتر بخوانید: برای تقویت لیسنینگ آیلتس چه مهارتی لازم است + فیلم

مشاوره تدریس خصوصی آیلتس

تعداد داوطلبان آزمون آیلتس در حال افزایش است، اما اکثر داوطلبان آیلتس و دیگر آزمون های زبان انگلیسی بدلیل نداشتن اطلاعات و آگاهی کامل از آزمون آیلتس در برنامه ریزی و کسب نمره آیلتس خود با شکست مواجه می شوند.

این باعث می شود که دوره یادگیری آیلتس نیمه کاره رها شود و داوطلب آزمون آیلتس نتواند به هدفی که برای مقاصد مختلف دارد برسد؛ بنابراین علاوه بر علاقه، مطالعه و پشتکار عوامل دیگری در موفقیت شما در آزمون IELTS نقش بسزایی دارند.

از جمله این عوامل آگاهی از سوالات آزمون آیلتس، تکنیک های آزمون آیلتس، مهارت های چهار گانه آیلتس (speaking-listening-writing-reading) و .. میباشد که مفصل در بخش های مختلف سایت آیلتسر در مورد آن صحبت کرده ایم و میتوانید از این بخش ها اطلاعات جامعی بدست آورید.

نمره دلخواه آیلتس

کلاس نیمه گروهی آیلتس

کلاس نیمه گروهی IELTS برای عزیزانی در نظر گرفته شده که امکان پرداخت شهریه کلاس خصوصی آیلتس را ندارند و یا اینکه در جلسه مشاوره آیلتس تشخیص داده شده که در کلاس نیمه گروهی آیلتس شرکت کنند. دوره های نیمه خصوصی آیلتس با همان سرفصل تدریس خصوصی آیلتس برگزار می شود و حتی ویژگی های منحصر به فرد تری دارد که می توانید برای مطالعه بیشتر در رابطه با ظرفیت کلاس ، کتاب و منابع آیلتس به مقاله کلاس نیمه گروهی آیلتس مراجعه نمایید.

همچنین بدین منظور می توانید در جلسه ی مشاوره رایگان و آشنایی با دوره های تدریس خصوصی آیلتس که توسط مجموعه آموزشی آیلتسر ارائه می شود، شرکت نمایید. از این طریق به صورت تلفنی یا حضوری با یکی از مدرسان دوره های IELTS صحبت خواهید کرد و اطلاعات لازم را کسب می نمایید (برای رزرو مشاوره رایگان اینجا کلیک نمایید).

پس از این مشاوره به راحتی می توانید تصمیم بگیرید که بر اساس شرایط خود، چه شیوه ی آموزشی برای شما مناسب تر است.

شماره تماس با مجموعه آیلتسر:

۰۲۱-۲۶۴۲۲۲۸۷ و ۰۹۳۵۲۱۲۰۰۳۱

کارگاه آیلتس

کارگاه های آیلتس برای آن دسته از افرادی برگزار می شود که از سطح زبان قابل قبولی برخوردار هستند و می خواهند هر یک از مهارت های آیلتس توانایی خود را بالاببرند.

کلاس خصوصی به صورت غیر حضوری هم برگزار می کنید؟

بله به صورت آنلاین و غیر حضوری هم کلاس برگزار می شود.

این امکان هست که محل برگزاری کلاس رو خودمون تعیین کنیم؟

بله میتوانید زمان و مکان کلاس را شما مشخص کنید.

کلاس های نیمه گروهی به چه صورته؟

در کلاسهای نیمه خصوصی آیلتسر، فقط و فقط ۴ نفر شرکت میکنند به این معنی که شما نفر پنجمی در این کلاسها نخواهید دید.

هزینه شرکت در کلاس تدریس خصوصی آیلتس چقدره؟

برای اطلاع از قیمت ها و جلسه رایگان مشاوره با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

12 thoughts on “تدریس خصوصی آیلتس”

  1. سلام دوست عزیز همه چی در نهایت به خود شما و تلاشتان بستگی دارد!
   اما بی تاثیر نیست و بسیار میتواند برایتان مفید باشد.

 1. سلام ممنون من از طریق سایت با این مجموعه آشنا شدم و تو کلاس آموزش خصوصی آیلتس و مکالمه ثبت نام کردم
  تا الان ک خیلی راضی بودم
  خواستم تجربمو در اختیار بقیه قرار بدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *