تصحیح رایتینگ

تصحیح رایتینگ یکی از نیاز های بسیاری از زبان آموزانی است که خود را برای آزمون آیلتس یا تافل آماده میکنند و همانند ریدینگ و لیسنینگ ساده نیست و برخلاف این دو مهارت، نیاز به یک ممتحن رایتینگ آیلتس یا رایتینگ تافل دارد. هر زبان آموزی با کمی تمرین میتواند لیسنینگ و ریدینگ خود را تصحیح کند ولی برای writing، نمیتواند ایراد خود را پیدا کند و بی شک نمیتواند برآورد دقیق از نمره خود داشته باشد.

تصحیح رایتینگ
مجموعه آموزشی آیلتسر، این امکان را به شما میدهد تا رایتینگ های شما را در کمتر از ۷۲ ساعت بررسی کرده و راه حل و روش های مختلف برای بالا بردن نمره رایتینگ را به شما ارائه کند.

می توانید برای اطلاعات بیشتر به مقاله کارگاه رایتینگ آیلتس مراجعه کنید.
مجموعه آموزشی آیلتسر با درک این موضوع، سامانه ای را برای بررسی برگه های رایتینگ برای داوطلبان شرکت کننده در آزمونهای آیلتس و تافل فراهم کرده است.
ما به شما پیشنهاد میکنیم تا از خدمات ویژه ما برای تصحیح writing خود استفاده کنید و نمره رایتینگ خود را افزایش دهید.
میتوانید یکی از پکیج های زیر را انتخاب کنید:

  • تسک یک جنرال-نامه
  • تسک یک آکادمیک-گزارش
  • تسک دو-مقاله(Essay)
  • تسک تلفیقی تافل
  • تسک مستقل تافل-مقاله(Essay)

نکته بسیار مهم
لازم به ذکر است که هر تسک writing خود را بایستی حداکثر تا ۷۲ ساعت بعد از دریافت ایمیل از این مجموعه، برای ما ارسال کنید. به عنوان مثال، چنانچه پکج ۱۰ تایی خریداری کنید، همه تسک ها را بایستی تا حداکثر یک ماه برای ما ارسال کنید و پس از آن تاریخ، پکج شما فاقد اعتبار خواهد بود.
توصيه مهم مجموعه آموزشی آیلتسر به شما عزیزان، برنامه ریزی صحیح و دقیق برای رسیدن به نمره دلخواه تان در رایتینگ توسط تصحیح آنها توسط مجموعه ما میباشد.

مجموعه آموزشی آیلتسر