تدریس خصوصی و نیمه خصوصی

آیلتس
حضوری | آنلاین
10 درصد تخفیف ویژه 😯 

قبل از شرکت در آزمون آیلتس حتما ببینید

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تدریس خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس در واقع مسیری هموار و سریع برای کسب نمره دلخواه در آزمون آیلتس است بطوری که استاد در دوره های تدریس خصوصی آیلتس با بیان ساده به برطرف کردن ضعف های زبان آموز و همچنین آموزش تکنیک های آیلتس میپردازد، تا شما داوطلبان آزمون آیلتس در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه نمره آیلتس خود را کسب کنید. 

پرکردن پاسخنامه آیلتس

همین حالا با تماس با مجموعه آیلتسر از تخفیفات ویژه ما بهره مند شوید...

خدمات دیگر ما

تدریس خصوصی تافل

با شرکت در کلاس خصوصی تافل در کوتاه ترین زمان با برنامه ریزی آموزشی مناسب آزمون تافل و همچنین آموزش تکنیک های تافل را به خوبی می آموزید.

تدریس خصوصی pte

 کلاس تدریس خصوصی PTE در مجموعه آیلتسر با ویژگی های منحصر بفرد خود برگزار میشود و در ابتدا شما تعیین سطح خواهید شد و با معرفی بروزترین منابع و برنامه ریزی اصولی با توجه به مهلت شما برای شرکت در آزمون PTE شما را یاری خواهیم کرد تا به نمره دلخواه PTE خود برسید

تدریس خصوصی مکالمه

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی از آنجا که می تواند در مدت زمان بسیار کم دانشجویان را برای اهداف خود آماده نماید یکی از موثرترین راه ها برای آموزش زبان انگلیسی است.بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی شرکت در کلاس های خصوصی زبان می باشد

فرم مشاوره

کارنامه زبان آموزان

درباره ما

مجموعه آموزشی آیلتسر از شهریور سال ۱۳۸۵ با هدف ارائه خدمات متمایز در حوزه تدریس خصوصی آیلتس و مکالمه در همه ی سطوح پا به عرصه آموزش حرفه ای زبان انگلیسی گذاشته است.

اطلاعات تماس

ایمیل : ieltser.ir@gmail.com

تلفن: 26422287-021

همراه: 09352120031

آدرس: ایران _ تهران _ تقاطع شریعتی و میرداماد

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید